Banner

فصل چهارم Money Heist اعتیاد آورترین سریال در Netflix است

اگر شما هم از دنبال کنندگان سریال های شبکه Netflix هستید، احتمال دارد که سریال درام اسپانیایی La Casa de Papel که در اینجا با عنوان Money Heist شناخته می شود، به سریال مورد علاقه شما تبدیل شده باشد.

اینکه شما هم پس از پشت سر گذاشتن دو فصل اول این سریال که بسیار  جذاب و گیرا بود، به دنبال چیزی جدیدی هستید تا بتوانید ذهن خود را دوباره درگیر هیجان و معما سازید نشان از افت فصل سوم این سریال دارد.

مدت زیادی بود که هواداران می بایست منتظر ادامه این داستان جذاب می بودند. اما چرا؟ این نمایش چنان اعتیاد آور است که باید تماشای آن با هشدار سلامتی همراه باشد. در اینجا تمام دلایل (بدون خطر اسپویل) که چرا Money Heist در حال حاضر اعتیاد آورترین سریال است، بیان می شود.

فصل چهارم Money Heist ثابت می کند که اعتیاد آورترین سریال در Netflix است

هوشیاری داستان در عین بی رحمی

University Observer در بررسی خود، بیان کرد که Money Heist نسخه تلویزیونی برنامه نویس صفحه است. یک قسمت هرگز کافی نیست و این حرف کاملاً صحیح است. یک عنصر مهم و غیرقابل انکار برای Money Heist وجود دارد که آن را از طریق صحنه هایی با پخش یک موسیقی پاپ شارژ می کند.

Money Heist با علائم استاندارد و روایت شونده در طی چند ساعت، فضای بیشتری برای عمیق تر شدن در شخصیت ها، روابط و انگیزه های آنها و مکانیسم پیچیده داستان ایجاد می کند.

در واقع متن و داستان اصلی فیلم موضوع خاصی نیست. موضوع هشت جنایتکار است که استادانه تلاش می کنند تا به یک جاه طلبی بلند پروازانه در اسپانیا برسند که تمام نقشه ها توسط یک مغز متفکر طراحی شده است. به نظر می رسد که این طرح از نظر روش بی عیب و نقص است اما در عمل معلوم می شود مشکلاتی به همراه دارد، زیرا در ادامه داستان گروگان ها با مجرمان گره خورده و پلیس سعی در مداخله دارد.

شاید سریال هایی با این دست موضوعات کم نباشد، اما آنچه که Heist Money را متفاوت کرده، این است که از این عناصر روایت آشنا استفاده می شود تا هر سطح وسعت جذابی از کنجکاوی را مورد توجه قرار دهد.

این ویژگی سریال باعث می شود مخاطب به هر شخصیت درگیر در داستان اهمیت دهد و به ناچار مخاطب را به سمت گرفتاری در یک معضل اخلاقی سوق می دهد. اما چگونه می توان از این درگیری رها شد؟ همانطور که Talk Nerdy With Us بیان نموده است، شما درگیر بازی شطرنج ذهنی می شوید. موقعیتی که در آن شما عاشق هر دو گروه مثبت و منفی سریال هستید و آرزو می کنید تا به نوعی هر دو گروه برنده ماجرا باشد.هوشیاری داستان در عین بی رحمی

پرده ای غنی از شخصیت های جذاب

در مورد این سریال باید گفت، شخصیت های Money Heist نه تنها به شکل باورنکردنی متنوع هستند، بلکه به شیوه های استادانه مورد استفاده قرار می گیرند. استادی وجود دارد که با نبوغی جنایتکارانه در لباسی نا معلوم توانسته است دزدی پیچیده را سازماندهی و با اطمینان برنامه ریزی کند.

یک بی پروایی و ناهنجاری ترسناک در شخصیت برلین (پدرو آلونسو) وجود دارد که برخی از نظرات ناگوار در مورد زنان را در اختیار داشته و تیم را به درون Royal Mint هدایت می کند. نکته آخر، توکیو (ularsula Corberó) است، زنی که مسلماً رهبر واقعی تیم است. این فقط تعداد محدودی از شخصیت های این سریال است که بازی فوق العاده ای را از خود به نمایش درآورده اند.

یکی از ویژگی های بارز این سریال این است که مخاطب به اندازه ای روی هر شخصیت سرمایه گذاری می کند که نویسنده می داند چگونه افراد مختلف را با استفاده از این شخصیت ها تحت تاثیر قرار دهد.

هوشیاری داستان در عین بی رحمی

سرعت حیرت انگیز آن باعث می شود هر بار چیز بیشتری بخواهید

همانطور که Decider در حال آموختن است، این سریال نیز در استفاده از شخصیت های باشکوه زرنگ است و داستانی پیچیده و محکم را رقم می زند. وی گفت: همانند همه تریلرهای بزرگ هیست، از هر یک از شخصیت های داستان به آرامی پرده برداری می شود.

شخصیت هایی که هر یک از آنها به خاطر پنهان کردن برنامه، مخفی ماندن و از دست دادن اعتماد یا اسیر شدن توسط پلیس آرام آرام بعد دیگری از شخصیت آن ها برای ببینده به نمایش در می آید.

مخاطرات زیاد هستند اما داستان پر از شگفتی است و این باعث می شود احساس ضروری تری داشته باشیم که دقیقاً بدانیم چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد. به خصوص که در هر قسمت صحنه و سکانس های جدید و تکان دهنده ای نشان داده می شود. مانند یک جنایتکار که خود را درگیر شرایطی کرده است که در آن فرار ساده ای صورت نمی گیرد. Money Heist یک سریال پرچال دار و غیرقابل اجتناب است که در انتهای آن یک جکپات روایی دارد. چیزی که در فصل سوم این سریال نمی تواند به سرعت رخ دهد

هوشیاری داستان در عین بی رحمی

Banner