Banner

پیام آیدا کیخانی در حال گذراندن جلسات شیمی درمانی!

آیدا کیخانی بازیگر جوان سینما وتلویزیون است که فیلم ها و سریال هایی را در کترنامه خود دارد. آیدا کیخانی در آذر ۱۳۵۳ در مشهد به دنیا آمده است و از هنرپیشگان ایرانی است. آیدا کیخائی یک خواهر و یک برادر دارد. فارغ التحصیل تئاتر از دانشگاه تهران، دانشکده ی هنرهای زیبا در سال ۱۳۷۳ و کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تهران ، دانشکده ی هنرهای زیبا در سال ۱۳۸۹ است.

آیدا کیخایی کار هنری خودرا بازی در فیلم « ما همه خوبیم » بیژن میرباقری آغار کرد. از دیگر فعالیت های ایشان می توان به بازی در تئاتر و سریالهای تلویزیونی اشاره کرد.  آیدا کیخایی نخستین بار در سینما حضور یافته است و بازی در فیلم خشکسالی و دروغ باعث شهرت وی شد.  

که در حال مبارزه با بیماری سرطان است و به دلیل انجام مراحل شیمی درمانی به همراه همسرش در کشور کانادا حضور دارد، با انتشار تصویر جدیدی از خود، صفحه شخصی اش در اینستاگرام را به روز کرد.

پیام جدید بازیگر زن ایرانی پس از ابتلا به سرطان:

آیدا کیخانی بازیگر سینما وتلویزیون که چند سال پیش به همراه همسرش ایران را به مقصد کشور کانادا ترک کردند در جدیدترین پست اینستاگرامی اش عکسی از خود با ظاهری جدید منتشر کرد.
آیدا کیخانی مدتی قبل به بیماری سرطان مبتلا شده است .فیلم لحظه ای که همسر آیدا کیخانی درحال کوتاه کردن موهای سر او بود تا برای شیمی درمانی آماده شود و سپس موهای خودش را نیز کوتاه کرد در فضای مجازی واکنش های احساسی زیادی را به همراه داشت.

آیدا کیخانی با انتشار عکس جدیدی از خود خبر اینطور نوشت:

امروز ۱۶ دسامبر ۲۰۲۰، چهارمین جلسه‌ی شیمی درمانی ، دوره‌ی سوم.

لایوی که گذاشتم رو نتونستم ذخیره کنم و بذارم متاسفانه

پیام آیدا کیخانی در حال گذراندن جلسات شیمی درمانی!

بیشتر بخوانید:
کارکنان سینماهای «تصویر شهر» به تولید ماسک می پردازند!

Banner