Banner

پخش فیلم هایی با موضوع پرستاران از شبکه تلویزیونی !

به نقل از سلام نو به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با مضمون و داستان پرستاران می پردازد.

در بخش مرور آثار نیز فیلم هایی از جان تراولتا به روی آنتن می رود.

این شبکه یکشنبه، ۳۰ آذر ماه در آخرین شب از فصل پاییز و شب یلدا از ساعت ۱۳ تا یک بامداد فیلم هایی چون «شهر موش ها» در ساعت ۱۳، «شیدا» در ساعت ۱۹، «نقطه آغاز» در ساعت ۲۱، «خواستگاری» در ساعت ۲۳ و «عشق پردردسر» در ساعت یک بامداد را پخش می کند.

فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲۹ آذر ماه تا جمعه ۵ دی ماه شامل «ساعت به وقت صفر»، «کودک شاعر»، «نامه ای به ناشر محترم»، «رسم مانده»، «پازل» و «عیالوار» هستند که به ترتیب در ساعت ۱۳ پخش می شوند.

در ژانر منتخب، این شبکه به پخش فیلم هایی از سینمای ایران با موضوعات مربوط به پرستاران می پردازد که از شنبه ۲۹ آذر ماه تا جمعه ۵ دی ماه در ساعت ۱۹ با عناوین: «سرزمین خورشید»، «پرستار»، «نجات یافتگان»، «روزهای زندگی»، «امروز» و «طلا و مس» پخش خواهند شد.

بخش صحنه گران این هفته شبکه نمایش به مرور آثار و فیلم های جان تراولتا، بازیگر برنده جایزه اسکار و گلدن گلوب اختصاص دارد که عناوین این آثار که این هفته به ترتیب در ساعت ۲۱ پخش می شوند، «گروگانگیری در پلهام»، «نقطه آغاز»، «زندگی روی خط»، «شهر دیوانه»، «اره ماهی»، «گاتی» و «تغییر چهره» هستند.

فیلم های بخش جذاب ساعت ۲۳ این شبکه «سرزمین ماه»، «خواستگاری»، «کد یک قاتل»، «سلطان کمدی»، «ایستگاه فضایی ـ سالیوت ۷»، «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» و «بتمن آغاز می کند» هستند.

فیلم های کلاسیک این هفته به ترتیب: جاده تنباکو، توتو علیه چهارنفر، عشق پردردسر، کاراگاهان خصوصی، تبانی، انتخاب اسلحه و دست کثیف استعمار هستند که مخاطبان می توانند در ساعت یک بامداد به تماشای آنها بنشینند.

فیلم سینمایی «پس لرزه» محصول چین، به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله، روز جمعه آتی، ۵ دی ماه، ساعت ۱۵ از این شبکه پخش می شود.

پخش فیلم هایی با موضوع پرستار از شبکه تلویزیونی !

بیشتر بخوانید:
در دومین روز «سینماحقیقت» ، نکوداشتی برای مهوش شیخ‌الاسلامی !

Banner