هنرمند جوان سینمای ایران، محمد عفراوی در اثر ابتلا به کرونا درگذشت!

به نقل از برنا، انجمن صنفی برنامه ریزان و دستیاران کارگردان سینمای ایران، در اطلاعیه ای خبر درگذشت این هنرمند، محمد عفراوی را که در برخی آثار سینمایی از جمله “مزرعه پدری” به ایفای نقش هم پرداخته است، تایید کرد و اعلام کرد که این هنرمند جوان بر اثر ابتلا به کرونا در سن ۴۱ سالگی امروز ۲۵ آذر ماه در بیمارستان “شریعتی” تهران از دنیا رفته است.

محمد عفراوی متولد ۲۹ اسفند ۱۳۵۷ در خوزستان ، آبادان بود. محمد عفراوی، فعالیت در حوزه سینما را از اوایل دهه هشتاد با جانشینی مدیر تولید و گروه تدارکات آغاز کرد. او سال ۱۳۸۲ در ادامه فعالیت‌های هنری خود به عنوان بازیگری تازه‌کار مقابل دوربین دو فیلم سینمایی «دوئل» و «مزرعه پدری» رفت و بعدها سمت‌هایی چون دستیاری کارگردان، برنامه‌ریز و مدیریت تولید را نیز تجربه کرد.

در متن اطلاعیه آمده است :

“بسم الله الرحمن الرحیم”
انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تاثر درگذشت، مرد سخت کوش، همکار عزیز و رفیق با نشاط و جوانمرگ‌مان؛ جناب آقای محمد عفراوی، که سال‌ها در عرصه برنامه‌ریزی و دستیاری کارگردان فعالیت مستمر داشتند را اعلام و به خانواده بزرگ سینمای ایران تسلیت عرض می‌کنیم.

ما از درگاه پروردگارِ عشق، برای او آمرزش و برای بازماندگان داغدیده اش؛ صبر و شکیبایی آرزومندیم.

قطع به یقین، حضور موثر ایشان در برخی آثار مهم سینمایی، همچون “دوئل” ، “مزرعه پدری” و خیل آثار فیلم کوتاه و آثار تلویزیونی ؛ نام ایشان را در خاطره ی سینمای ایران ماندگار خواهد کرد.

یاد و خاطره او ؛ همواره برای ما گرامی و از یاد نرفتنی‌ست.”

هنرمند جوان سینمای ایران در اثر ابتلا به کرونا درگذشت!

بیشتر بخوانید:
امجدیان:سریال «خانه امن» به قدری خوش ساخت است که ایراد آن به چشم نمیاید!