نظر «سعید راد» درباره برگزای شب یلدا در شرایط کرونا !

به نقل از برنا، «سعید راد» گفت: به نظر می‌رسد باید با کرونا تا مدت زیادی کنار بیاییم و خودمان رعایت کنیم چون مهمترین و موثرترین راهکار جلوگیری از این ویروس خود مراقبتی است.

بازیگر سریال نمایش خانگی «دل» با بیان اینکه وای بر روزی که کشته شدن بیش از ۳۰۰ نفر از هموطنان‌مان برای ما عادی شود، خاطنشان کرد: یادمان نمی‌رود یک اتوبوس دچار حادثه می‌شد و نزدیک به ۲۰ نفر از مردم کشورمان فوت می‌کردند تا چند وقت غصه دار بودیم و حالا روزی به اندازه چند اتوبوس حادثه دیده، فوتی داریم و همچنان کرونا را جدی نمی‌گیریم.

مشکلات معیشتی مردم کشورم را درک می‌کنم اما باید بین مدل فعالیت و کار خود با کرونا توازن برقرار کنیم تا خدای ناکرده باعث فوت هیچ فردی نباشیم.

وی فعالیت برخی مردم به دلیل مشکلات اقتصادی را قابل توجیه دانست و اضافه کرد: اما دورهمی‌ها و مهمانی‌ها در این روزهای کرونایی واقعاً قابل توجیه نیست.

بازیگر فیلم سینمایی عقاب‌ها، «سعید راد» در ادامه گفت: قطعاً همه ما علاقمندیم این روز را در کنار بزرگترها و در مهمانی باشیم، اما شرایط کرونایی کشور الزام می‌کند با همه خستگی و دلتنگی این جشن را هم بدون مهمانی بگذرانیم.

شجاعت یکی از ویژگی‌های مهم ایرانیان است اما اینکه شجاع باشیم و از کرونا نترسیم و رعایت هم نکنیم قطعاً حماقت است نه شجاعت چون ممکن است به دیگران آسیب برسانیم.

این بازیگر با بیان اینکه هر کسی به دلایلی مجبور به فعالیت و کارکردن در این شرایط سخت کرونایی است، افزود: بنده هم برای ضبط یک سریال عازم رشت هستم برای اینکه سریال باید ساخته شود تا مردم در حال رعایت در منزل بتوانند از این برنامه‌ها استفاده کنند اما تمام شیوه‌نامه‌ها را با دقت رعایت می‌کنیم تا علاوه بر آسیب ندیدن خودمان به دیگران هم با انتقال کرونا آسیبی وارد نکنیم.

او همچنین اظهار داشت: بنده از سوار شدن در هواپیما گرفته تا ماشین، سر صحنه فیلمبرداری و محل اسکان به دقت رعایت می‌کنم و در زمانی که کار هم ندارم سعی کرده‌ام جز در شرایط اضطراری از منزل خارج نشوم.

اگر مردم رعایت نکنند راهی برای دولت نمی‌ماند که دستورالعمل‌ها را سخت‌تر کند. امیدوارم جشن یلدا با کمترین مهمانی و دورهمی برگزار شود و خانواده‌ای هم دیگر داغ‌دار نشود و زودتر همه مردم از شر این ویروس خلاص شویم.

نظرسعید راد درباره برگزای شب یلدا در شرایط کرونا !

بیشتر بخوانید:
آمادگی فیلم سینمایی «زنی با ارابه چوبی» برای جشنواره های خارجی !