فروش بلیت فیلم‌های جشنواره سینماحقیقت در «هاشور» !

به نقل از برنا، تمامی فیلم‌های مستند جشنواره سینماحقیقت به صورت آنلاین در سامانه «هاشور» نمایش داده خواهد شد و علاقمندان می‌توانند برای تماشای فیلم‌ها به سامانه هاشور به آدرس https://hashure.com مراجعه کنند و فیلم های این جشنواره گسترده را تماشا کنند!

در سامانه هاشور دو بخش به نام خانه جشنواره و بخش مردمی وجود دارد. بخش خانه جشنواره شامل نمایش تمامی آثار برای میهمانان جشنواره، فیلمسازها ،فعالان حوزه مستند و اصحاب رسانه است که می توانند به شکل رایگان فیلم‌ها را مشاهده کنند.

بخش دیگر اکران عمومی است که علاقمندان می‌توانند برای یک فیلم بلیت تهیه کنند. بلیت خریداری شده برای تماشای هر فیلم فقط در همان تاریخ خریداری شده اعتبار دارد و قابل استفاده است.

آغاز بلیت فروشی در سامانه «هاشور» از دوشنبه ۲۴ آذرماه است و قیمت بلیت باتوجه به نوع فیلم ۵۰/۰۰۰ ریال، ۷۰/۰۰۰ ریال و ۰۰۰/ ۱۰۰ ریال خواهد بود و کسانیکه عضو خانه سینما نیستند، میهمان جشنواره نیستند و دسترسی به فیلم‌ها ندارند می‌تواند اکانت vip به قیمت ۳۰۰ هزار تومان تهیه کنند و به تمامی فیلم‌های جشنواره سینماحقیقت در سامانه هاشور دسترسی داشته باشند.

جدول اکران عمومی سامانه هاشور همان جدول اکران عمومی «سینماحقیقت» است که در این پلتفرم‌ عرضه می‌شود اما در بخش خانه جشنواره سامانه هاشورعلاوه بر فیلم‌هایی که در سایر پلتفرم‌ها نمایش داده می‌شوند آثار دیگری از بخش بین الملل و بخش ملی نیز نمایش داده خواهد شد.

بخش مردمی شامل همه فیلم‌هایی می‌شود که در بخش خانه جشنواره وجود دارد و علاقمندان فیلم‌های مستند می‌توانند به همه آنها از طریق پلتفورم هاشور دسترسی داشته باشند.

بخش دیگر شامل اکران های مردمی است که برنامه متفاوتی دارد و علاقمندان بر اساس علاقمندی‌هایشان می‌توانند فیلم‌ها را روزانه خریداری کنند.

چهاردهمین جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» به صورت آنلاین با دبیری محمد حمیدی مقدم از ۲۵ آذر تا ۲ دی ماه برگزار می‌شود.

فروش بلیت فیلم‌های جشنواره سینماحقیقت در «هاشور» !

بیشتر بخوانید:
اعتراض بهرام افشاری به حذف سارا و نیکا از سریال پایتخت!