سریال پسرها سریالی ساخته شده برای شبکه نمایش خانگی با درون مایه ی ابرقهرمانی است که براساس یک کتاب داستان مصور با همین نام توسط گارت انیس و داریک رابرتسون ساخته شده‌است.

اریک کریپکه  این مجموعه را برای آمازون ساخته است و موضوع آن درباره ی گروهی است که تلاش در مقاومت در برابر ابر قهرمانان فاسد و سوء استفاده گر دارند . پسر ها در ۲۶ ژوئیه ۲۰۱۹ ارائه و پخش شد .

بازیگران فیلم عبارت اند از : کارل اربن ، جک کواید ، آنتونی استار ، ارین موریارتی ، دومینیک مک الیگوت ، جسی آشر ، لاز آلونسو ، چیس کرافورد ، کارن فوکوهارا ، الیزابت شو.

خلاصه فیلم :

سریال پسرها در جهان و شرایطی اتفاق می افتد که کسانیکه قدرت ماورایی دارند بعنوان قهرمانان شاخته شده اند و شرکتی با نفوذ بنام وات اینترنشنال آن هارا اداره میکند . و بازاریابی و درامد سرشاری را از آن ها دارد.

این شخصیت های ابر قهرمانانه بر خلاف چیزی که از آن ها انتظار می رود اغلب متکبر و سود جو و فاسد هستند .

دو گروه هفت، ابرقهرمانان وات اینترنشنال و پسرها موضوعاتی هستند که به آن ها پرداخته میشود.

پسرها توسط بیلی بوچر هدایت می‌شوند که ابرقدرت هارا محقر می دانند و هفت نیز توسط هوم لندر، میهن پرستی خودخواه و ناپایدار رهبری میشوند . در ادامه شاهد درگیری هایی میان این دو گروه و نیز معرفی و شخصیت پردازی افراد عضو این گروه ها هستیم . گروه پسران برای این تشکیل شده است که در صورت خطا های هفت ، که احتمال کمی نیز ندارد ، آن هارا سرکوب کند .