حضور «رضا فیاضی» چهره محبوب کشورمان، در برنامه به خانه برمی گردیم!

به نقل از برنا، در مهمانی این هفته “به خانه بر می گردیم” رضا فیاضی بازیگر مجموعه های نمایشی و فیلم های سینمایی در مهمانی جمعه شبکه پنج سیما، از فعالیتهای امروز خود و خاطرات دیروزش می گوید. فیاضی علاوه بر بازیگری، در نویسندگی، اجرا و کارگردانی نیز فعالیت دارد.

رضا فیاضی چهره و نامی آشنا در عرصه هنر این مرز و بوم است كه سال‌ها حضور در این عرصه را تجربه كرده است رضا فیاضی متولد ۱۳۳۲ در اهواز، بازیگر و مجری و همچنین نویسنده است.
فارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبایی در سال ۱۳۵۴ است، در تمام مدیوم‌های آن – از سینما و تلویزیون گرفته تا تئاتر- فعالیت داشته است. در بازیگری، نویسندگی، اجرا، كارگردانی و حتی دیگر مشاغل سینمایی دستی داشته است و در كنار آنها نوشتن رمان و سرودن شعر نیز از دیگر هنرهای او محسوب می‌شود

همچنین در بخش پزشکی مهمانی به خانه بر می گردیم، زوجی پرستارکه سالیان بسیاری است در بیمارستان به همنوعان خود خدمت می کنند و این روزها در بخش ویژه ی بیماران کرونایی مشفول به خدمت هستند، از زندگی پر امید و حضور در خط مقدم مبارزه با کرونا می گویند.

همچنین در بخش موسیقایی این برنامه، همراه با وحید عبادی و مجید موسوی ترانه های ستاره و مستانه ام را خواهیم شنید. اشکان تاجیکنیز هم ترانه ای با نام خالق زیبایی را اجرا خواهد کرد.

در میز آموزش مهارت ‌های خانوادگی، دکتر احمد حلت “کارشناس مهارت‌های زندگی” از یلدای مهربانی می گوید.

مهمانی به خانه بر می گردیم کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما به تهیه‌کنندگی علی اکبر ذاکری است که با اجرای سید مرتضی حسینی و فوژان احمدی به مدت ۸۰ دقیقه جمعه‌ها تماشایی می شود.

حضور «رضا فیاضی» چهره محبوب کشورمان، در برنامه به خانه برمی گردیم!

بیشتر بخوانید:
فیلم جدید رضا فیاضی در نقشی با گریم ترامپ!