Banner

برنامه شکلات تلخ این هفته درباره ۴۰سال زندگی با کودکان وعشقی ماندگار!

به نقل از برنا، برنامه شکلات تلخ شنبه راوی زندگی فاطمه برزگر معروف به «مامان فاطی» خواهد بود که حوالی ساعت ۱۳:۱۵ به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی روی آنتن شبکه پنج می رود.

مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان این مستند تلویزیونی اظهار داشت: در ادامه موضوع پرداختن به مسئولیت اجتماعی به داستان زندگی فاطمه برزگر می رسیم که در میان بچه های بی سرپرست، به مامان فاطی شهرت دارد و داستان عجیب فعالیتش در عرصه کودکان بی سرپرست موضوع برنامه است.

کارگردان برنامه شکلات تلخ خاطرنشان کرد: در طول نزدیک به ۵۰ برنامه داستان زندگی خیرین و افراد مختلف علاقه مند به دستگیری از دیگران و ناجیان افراد آسیب دیده با رنگ و لعاب متفاوت به فاطمه برزگر رسیدیم که نوع نگاهش در کمک رساندن به آسیب دیدگان متفاوت با دیگران است. دغدغه او سبقه ی چهل و چند ساله دارد و بی تردید ماندگاری او در این عرصه به تفکراتش در بحث امداد و کمک به آسیب دیدگان حوزه های مختلف اجتماعی به خصوص کودکان بر می گردد.

احمدی ادامه می دهد: شاید در دل این برنامه مستند بار ها قاب دوربین ما به دنبال نشان دادن لحظاتی بوده است که شاید در نگاه اول تلخ و ناراحت کننده نشان می داده اما در عمق و ذات برنامه مدام به دنبال مطالبه گری و تحلیل دلایل آسیب بوده ایم و هرگز هدف برنامه سیاه نمایی نبوده است. در این برنامه با مامان فاطی با خانه ای آشنا می شویم که امروز فرزندان چهل ساله دارد، امروز فارغ التحصیلان دانشگاه دارد و امروز افراد موفق بسیاری را به جامعه معرفی کرده است.

برنامه شکلات تلخ روزهای شنبه و سه شنبه حوالی ساعت ۱۳:۱۵ به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی و اجرای مهدی اسماعیل تبار روی آنتن می رود.

برنامه شکلات تلخ این هفته درباره 40سال زندگی با کودکان و عشق ماندگار!

بیشتر بخوانید:
برهانی مرند: مصیبت و چالش بزرگ تئاتر کشور ما نبود نمایشنامه قوی است!

Banner