Banner

اکران آنلاین «بومرنگ» و سه فیلم کوتاه دیگر !

به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در شانزدهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «دوچرخه‌ها پدر، سیگارها» به کاردانی ابراهیم ایرج‌زاد، «رویا سرخ» ساخته شهریار پورسیدیان، «لچک» به کارگردانی هایده مردای و «بومرنگ» ساخته داریوش غریب‌زاده، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو» و «هاشور» از ۲۷ آذرماه به نمایش در می‌آید و از سوی خاطبان سینما قابل تماشاست .

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو و هاشور به نمایش درخواهند آمد و برگزار خواهند شد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

فیلم های «لچک» و «بومرنگ» و «رویا سرخ» و همچنین «دوچرخه‌ها پدر، سیگارها» پس از یک هفته همچنان در آرشیو این وب‌سایت‌های قرار دارد و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

اکران آنلاین «بومرنگ» و سه فیلم کوتاه دیگر !

بیشتر بخوانید:
«زورو» این بار با نسخه زنانه و به روز شده برای شبکه «ان‌بی‌سی» !

Banner