از شایعه تا واقعیت نامزدی ساره بیات با یک آهنگساز مشهور

به نقل از تی نیوز،عصر کرد،حاشیه های مبنی بر نامزدی یا ازدواج ساره بیات با یک آهنگساز موسیقی شنیده شده،خبرنگار برنامه”پشت پرده” مستنداتی را مبنی بر ازدواج خانم بیات منتشر کرده است.

آیا ازدواج ساره بیات و علیرضا افکاری واقعیت دارد؟

شاید بتوان ساره بیات را از بازیگرانی دانست که اخیرا پرکار شده است،این بازیگر ۴۰ ساله سینمای ایران با فیلم جدایی نادر از سیمین مشهور شد و اخیرا با سریال های عاشقانه و دل محبوبیت بیشتری یافت.

شایعات مختلف و متعددی مبنی بر ازدواج ساره بیات در فضای مجازی پیچیده است که هیچ کدا واقعیت نداشتد،ازجمله این شایعات می توان به رابطه ساره بیات و رضا گلزار اشاره کرد. اما این بار امین فردین مجری و تهیه کننده برنامه پشت پرده، با استدلال هایی که دارد ادعا می کند رابطه ای بین ساره بیات و علیرضا افکاری موزیسین معروف کشور برقرار است.وی در اثبات ادعای خود برای رونمایی از رابطه جدید ساره بیات، ابتدا به مصاحبه ای که با منوچهر هادی کارگردان سریال دل برقرارشده بود استناد می کند.

از شایعه تا واقعیت نامزدی ساره بیات با یک آهنگساز مشهور

موضوع و سوژه این مصاحبه با منوچهر هادی،انتقادات وارد بر سریال دل بود، و این سوال که برای همه پیش آمد که چرا نقش عروس جوان را به یک هنرپیشه حدود ۴۰ ساله یعنی ساره بیات داده شده است، منوچهر هادی در جواب به آن پاسخ داد که این حقیقت کنونی جامعه است و سن ازدواج بالا رفته و همچنان که خانم ساره بیات در زندگی واقعی خود نیز در شرف ازدواج هستند.

هم اکنون ماه هاست که از این گفتگو با منوچهر هادی می گذرد و هیچ خبر قطعی مبنی بر ازدواج ساره بیات یا نامزدی وی منتشر نشده است.

این خبرنگار خارج نشین با مستنداتی ادعا می کند که ساره بیات با علیرضا افکاری یکی از هنرمندان …