آرزوی موفقیت سیدعباس صالحی برای جشنواره سینما «حقیقت» با انتشار یک پیام!

به نقل ازگزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت»، در نخستین روز از برگزاری آنلاین جشنواره «سینماحقیقت» سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیامی را منتشر کرد و همچنین برای این دوره از جشنواره آرزوی موفقیت کرد.

متن پیام سیدعباس صالحی به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

سینمای مستند زبان بی لکنت و تصویر بی‌پیرایه درک و فهم والای هنرمندان تیزبین ایران اسلامی است. نگاه ارزشمند دغدغه‌مند و جستجوگر دوربین مستندسازان، در سال‌های اخیر جایگاه واقعی خود را نزد اهالی اندیشه و خرد یافته و اکنون از اعتبار و علاقه‌مندی افزون‌تری نزد مردمان هنردوست این مرز و بوم برخوردار است. چنانکه چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینما حقیقت» را نقطه تلاقی بینش شهروند حقیقت‌جو و کوشش هنرمند حقیقت‌بین می‌یابیم.

افزایش مشارکت مستندسازان در جشنواره امسال، به ویژه حضور چشمگیر بانوان هنرمند در دوره پیش رو، نشان از قوام‌یافتگی این رویداد فرهنگی و اهمیت آن نزد سینماگران دارد. همچنین بیانگر فراهم آمدن فضای مساعد برای تبلور خلاقیت و توانمندی‌های زنان هنرمند این سرزمین است.

امید که با وجود همه نگرانی‌ها و سختی‌های روزگار کرونازده امروز، برگزاری موفق جشنواره امسال، نوری به فردایمان بتاباند و پنجره‌ای به افق‌های نو بگشاید.»

آرزوی موفقیت وزیر ارشاد برای جشنواره سینما «حقیقت» با انتشار یک پیام!

بیشتر بخوانید:
انتخاب پرواز همای به عنوان خواننده ی سریال شبکه نمایش خانگی « سیاوش » !